Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi
Fakültemiz 2021 yılı mezunlarını uğurladı
Öğrenci Eğitim ve Etkinlikleri
  • Fakültemiz öğrencilerine 18 Mart 2021 tarihinde HEM242 Afet Hemşireliği ve Yönetimi dersi kapsamında “Afet Farkındalık Eğitimi” verilmiştir. Detaylar için tıklayınız.

  • Fakültemiz dördüncü sınıf öğrencileri 22 Nisan 2021 Perşembe günü Hacettepe Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulları Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Sertifika Programı”na katılmıştır.     

  • Fakültemiz dördüncü sınıf öğrencilerine yönelik 30 Nisan 2021 Cuma günü 12:30-13:30 saatleri arasında Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Erişkin Hastanesi Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi Burcu ÇINAR’ın eğitici olarak yer aldığı "Pandemi Sürecinde Klinik Uygulamada Korunma ve Önlemler" konulu online eğitim  gerçekleştirilmiştir. 

  • Fakültemiz öğrencilerine yönelik 6 Mayıs 2021 Perşembe günü 12:30-13:30 saatleri arasında Doç. Dr. Sinem ÜZAR ÖZÇETİN'ın eğitici olarak yer aldığı "Pandemide Psikolojik Sağlamlık" konulu online eğitim gerçekleştirilmiştir. 

  • Fakültemiz akademik personeli ve öğrencilerine yönelik 18 Haziran 2021 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Afet Tıbbı Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından çevrimiçi "Afet Farkındalık Eğitimi" gerçekleştirilmiştir.