Seni Bekliyoruz!
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 29-31 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Hayatın bütün renkleri burada... Peki ya sen?
Eğitim ve Etkinlikler
  • Değerli Öğretim Elemanları, üniversitemiz bünyesinde kurulan ve faaliyete geçen "Sürdürülebilir Öğretme ve Öğrenme Merkezi"nin gerçekleştirdiği 2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi faaliyetlerine ve hepimizin yararlanabileceği Bahar Dönemi etkinlik takvimine https://stl.hacettepe.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

  • Fakültemiz akademik ve idari personeline yönelik 28 Nisan 2021 Çarşamba günü 12:00-13:00 saatleri arasında Doç. Dr. İmatullah AKYAR’ın eğitici olarak yer aldığı "Pandemi Sürecinde İş Ortamında Korunma ve Önlemler" konulu online eğitim gerçekleştirilmiştir. Etkinlik görselleri ve eğitim kaydına erişim için tıklayınız.

  • Fakültemiz akademik ve idari personeline yönelik 6 Mayıs 2021 Perşembe günü 12:30-13:30 saatleri arasında Doç. Dr. Sinem ÜZAR ÖZÇETİN'ın eğitici olarak yer aldığı "Pandemide Psikolojik Sağlamlık" konulu online eğitim gerçekleştirilmiştir. Etkinlik görselleri ve eğitim kaydına erişim için tıklayınız.

  • Fakültemizin 12-18 Mayıs 2021 Hemşirelik Haftası kutlama etkinliği 18 Mayıs 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirilmiştir. Fakültemiz Hemşirelik Haftası kutlama etkinliği görsellerine ve program kaydına erişim için tıklayınız.

  • Fakültemiz akademik personeli ve öğrencilerine yönelik 18 Haziran 2021 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Afet Tıbbı Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından çevrimiçi "Afet Farkındalık Eğitimi" gerçekleştirilmiştir.